Aktivitetskalender

Oktober 2018
M T O T F L S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
  NLI-Friidrett 2018/2019    Oppdatert 04.09.2018
       
Styret Navn Telefon E-post
Leder Brynulf Larsen 99160055

Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.  

Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

     
Sekretær Tore Jakobsen 99790483 Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Kasserer/anlegg Knut Lium 97121184   Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Styremedlem/sport Liv Thorseng 95041078  Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Styremedlem Geir Arild Vestrum 95752578

 Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. 

 

Valgkomite               Vivi Lillejordet  
Valgkomite              Ruth Ludvigsen  

 

 

Nordre Land IL -friidrettsgruppa

 

inviterer til

DOKKARUNDEN 2018

 

søndag 9. september på Dokka stadion.

 

Start konkurranseklasser kl 1300.

Start trimklasse uten tidtaking fra kl 1200.

 

Påmelding på Dokka stadion inntil en halv time før start.

 

Klasser: 

10 km:

Konkurranseklasser menn og kvinner: 17-29, 30-39, 40-49 osv

                                      

Løyperekorder: Kvinner:      Marthe K. Myhre              37,57  (2017)

                              Menn:       Carlos Silva de Brito       32,16  (2003)

 

2,8 km:

Konkurranseklasser gutter og jenter 11-12 år, 13-14 år, og 15-16år,

Kvinner/menn 60 år og eldre

Trimklasse uten tidtaking,

 

Løyperekorder: Jenter:         Agnethe Haslie                12,28  (2013)

                            Gutter:        Jo Helmer Skaali             11,00  (2008)

 

 

Startkontingent:

Konkurranseklasse 17 år og eldre:  kr  150,-   inkludert engangslisens.

Løpere med helårslisens betaler kr 120,00

Konkurranseklasse jenter/gutter 11-16 år kr 50,- (ikke lisenskrav)

Trimklasse kr 50,- (ikke lisenskrav)

 

Startkontingenten betales ved henting av startnummer, kontant eller Vips.

Stevnekontor åpner kl 1130.

 

Stort premiebord med gavepremier og vandrepokal til beste dame og herreløper.

Kaffeservering under premieutdelingen.

 

 

VEL MØTT TIL EN HYGGELIG DAG I TERRENGET RUNDT DOKKA

Vi trener i Dokkahallen tirsdager fra 1830 til 2000

Dokkarunden 2016.                                     

Arrangert 11. september fra Dokka stadion.                  

Arrangør: Nordre Land IL - friidrett, Oppland friidrettskrets

Resultater2,7 km                                                   

Gutter 12-16 år                                                          

Nr   Navn                                                   Klubb                   Tid

1     Peder Elias Nordseth                       Gjøvik Fik             11:47

2     Erik Røstad                                        Nordre Land       12:35

3     Anders Alme Eng                              Nordre Land       13:22

4     Markus Gjerdalen                             Nordre Land       14:44

Gutter 10-11 år                                                          

1     Henrik H. Vestrum                            Søndre Land IL   14:22

2     Fredrik Garlie Holthe                       Varde IL               15:59

3     Imre Garlie Holthe                           Varde IL               16:57

4     Henrik Berger                                    Nordre Land       17:09

5     Bjørn Ole Sogn Bratberg                 Varde IL               17:42

6     Markus Hovdelien Loeng                Nordre Land       18:21

Jenter 10-11 år                                                          

1     Karine Ø. Vestrum                            Nordre Land       17:44

Jenter 12-16 år                                                          

1     Karen Amalie Nordseth                   Gjøvik Fik             12:33

Trimklasse uten tid                                                   

        Julie Røstad                                       Nordre Land      

        Kristian Parthaugen                         Torpa                  

        Martin Parthaugen                          Torpa                  

        Helene Røstad                                  Nordre Land      

        Anne Granly                                       Nordre Land      

        Lisa Bergum                                      Nordre Land      

        Mona Bergum                                   Nordre Land      

        Olaug Parthaugen                            Torpa                  

        Magnus Nielsen                                Nordre Land      

                                                                                                 

Resultater 10 km                                                   

Nr   Navn                                                   Klubb                   Tid

Kvinner 17-29 år                                                        

1     Anne Storslett                                   Moelven              46,10

2     Pia Sofie Måbø                                 Langesund           46,26

Kvinner 30-39 år                                                        

1     Marthe K. Myhre                              Gjøvik Fik             38,20

2     Linda Nielsen                                    Nordre Land       63,20

Kvinner 40-49 år                                                        

        Anne Berit Wollheim                       No team              66,04

        Linne T. Sunne                                  Nordre Land       66,35

Kvinner 50-59 år                                                        

1     Thrine Måbø                                     Langesund           53,25

Menn 17-29 år                                                           

1     Ulrik Måbø                                        Langesund           37,16

2     Ruben Kvamme                                Torpa                   59,41

Menn 30-39 år                                                           

1     Jarle Jakobsen                                  Moelven              36,46

2     Roger Vestrum                                 Søndre Land IL   39,52

3     Tormod Hjortnæs Larsen               Lillehammer IF   43,32

Menn 40-49 år                                                           

1     Helge Holthe                                     Varde IL               37,04

2     Geir Arild Vestrum                            Nordre Land       40,24

3     Rune Hansen                                     Snertingdal ski    41,13

4     Morten Parthaugen                         Torpa                   46,07

5     Stein Halvard Wollheim                  No team              52,31

6     Kjetil Gjerdalen                                 Nordre Land       55,26

Menn 50-59 år                                                           

1     Bjørn Olav Røstad                            Nordre Land       50,30

2     Kay Grøtta                                         No Team             52,57

 

View the embedded image gallery online at:
http://nlinett.no/index.php/nli-friidrett#sigFreeId7838fcbd2c

Kommende aktiviteter

tor nov 08, 2018 @19:00 - 21:00
SU-møte
tor nov 22, 2018 @19:00 - 21:00
Styremøte
tor des 13, 2018 @19:00 - 21:00
SU-møte
tir jan 08, 2019 @19:00 - 21:00
SU-møte
man feb 04, 2019 @19:00 - 21:00
SU-møte
tor feb 07, 2019 @19:00 - 21:00
Styremøte
tor mar 07, 2019 @19:00 - 21:00
SU-møte

GIT Logo Profil FB

NLI grasrotandel stående2